Sailun

Sailun buvo įkurta, suvokiant gumos gaminių pramonės ir padangų svarbą Kinijos ekonomikos raidai ir vystymuisi. Gamintojas tampriai bendradarbiauja su Qingdao Mokslo ir Technologijos universitetu (angl. Qingdao University of Science and Technology). Tai vienintelis universitetas tiek Kinijoje, tiek ir pasaulyje, kur ruošiami išskirtinai gumos pramonės specialistai ir inžinieriai.

Verslui vystantis ir plečiantis, kompanija Sailun įsigijo geriausias padangų gamybos mašinas bei gumos apdorojimo technologijas ir toliau tobulina savo techninę bazę, siekdama turėti tik pačią pažangiausią įrangą. Tai vienas didžiausių ir sėkmingiausių padangų gamintojų Kinijoje. Jam priklauso padangų ženklai Rovelo, Atrezzo, Terramax, Ice Blazer.

Sailun – 15-as didžiausias padangų gamintojas pasaulyje

2002 metais Kinijoje įsteigta Sailun per 20 metų pateko į pasaulio didžiausių padangų gamintojų ratą ir 2021 metais stabiliai užėmė 15-ą vietą. Šaltinis: tyrepress.com

Su dideliu pasiryžimu siekiant meistriškumo Sailun sugebėjo ne tiktai užkariauti vietinę rinką, bet ir iškovoti stabilią poziciją pasaulio didžiausių padangų gamintojų tarpe, nes išsiskyrė modernia gamyba, testavimo ir tyrinėjimų centrais, o taip pat reikšmingiausiose rinkose įgytu pripažinimu ir sertifikatais.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sailun nuolatinės investicijos į darbuotojų kvalifikaciją bei padangų kūrimo, gamybos ir testavimo technologijas užtikrina kompanijos gamybos apimčių augimą ir sėkmingą plėtrą į daugelio pasaulio šalių rinkas. Sailun pagamina 30 mln. padangų per metus, kurias eksportuoja į 50 valstybių. Padangos sertifikuotos pagal ISO9001, ISO14001, ISO/TS16949, EU ECE, DOT, INMETRO, SIRIM, SOCAP.

Įkūrimo metai:  1955

Šalis: Kinija

Klasė:  Ekonominės klasės padangos

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Sailun gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai: 

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Atrezzo ZSR Ice Blazer WST-3 Commercio 4 Seasons
2 Atrezzo Elite Ice Blazer Arctic Atrezzo 4 Seasons
3 Atrezzo ZSR SUV Ice Blazer Alpine+  
4 Atrezzo Eco Ice Blazer Alpine EVO 1  
5 Commercio VX1 Ice Blazer WST1  
6 Terramax CVR Endure WSL-1  
7 Terramax A/T Ice Blazer Arctic EVO  
8 Terramax M/T Ice Blazer WST2 LT  
9 Atrezzo SVR LX Ice Blazer Arctic SUV  
10 SL-12 Winterpro SW61  
11 Terramax H/T Ice Blazer Alpine EVO 1  

 

Rodoma 1–21 iš 820

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę