Sailun

Trumpai apie kompaniją. Sailun buvo įkurta, suvokiant gumos gaminių pramonės ir padangų svarbą Kinijos ekonomikos raidai ir vystymuisi. Gamintojas tampriai bendradarbiauja su Qingdao Mokslo ir Technologijos universitetu (angl. Qingdao University of Science and Technology). Tai vienintelis universitetas tiek Kinijoje, tiek ir pasaulyje, kur ruošiami išskirtinai gumos pramonės specialistai ir inžinieriai.

Verslui vystantis ir plečiantis, kompanija Sailun įsigijo geriausias padangų gamybos mašinas bei gumos apdorojimo technologijas ir toliau tobulina savo techninę bazę, siekdama turėti tik pačią pažangiausią įrangą. Tai vienas didžiausių ir sėkmingiausių padangų gamintojų Kinijoje. Jam priklauso padangų ženklai Rovelo, Atrezzo, Terramax, Ice Blazer.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sailun nuolatinės investicijos į darbuotojų kvalifikaciją bei padangų kūrimo, gamybos ir testavimo technologijas užtikrina kompanijos gamybos apimčių augimą ir sėkmingą plėtrą į daugelio pasaulio šalių rinkas. Sailun pagamina 30 mln. padangų per metus, kurias eksportuoja į 50 valstybių. Padangos sertifikuotos pagal ISO9001, ISO14001, ISO/TS16949, EU ECE, DOT, INMETRO, SIRIM, SOCAP.

Įkūrimo metai/šalis: 1955/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Atrezzo elite, Sl-12, Atrezzo 4s, Commercio vx1, Ice blazer wst1, Iceblazer wst-3, Terramax cvr, Terramax h/t, Atrezzo svr lx, Terramax a/t, Iceblazer wst-1, Vx1, Atrezzo zsr suv, Terramax m/t, Wst-2 lt, Ice blazer alpine evo, Atrezzo eco, Atrezzo zsr, Ice blazer alpine+, Wst-3, Wst3, Ice blazer arctic, Ice blazer wst-3, Ice blazer wst2 lt, Ice blazer wst3, Ice blazer arctic evo, Ice blazer arctic suv, Commercio 4seasons, Atrezzo 4s, Commercio vx-1, Ice blazer alpine plus, Atrezzo 4 season,

Rodoma 1–21 iš 570

Ieškoti padangų