Atsiskaitymo būdai

MOKĖTI ATSIIMANT (GRYNAIS AUTOSERVISE)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite grynaisiais pinigais atsiskaityti atsiimdami prekes Kaune, adresu: Islandijos pl. 99-210.

 

MOMENTINIU PAVEDIMU

Momentinis pavedimas nuskenavus QR kodą arba paspaudus ant QR kodo su pele, pateksite į apmokėjimo aplinką, įvedus mokėtiną sumą ir nurodžius mokėjimo paskirtį pinigai greitai bus įskaitomi į mūsų sąskaitą. Šio mokėjimo informacijai gauti įveskite savo el. pašto adresą, kuriuo Jums bus atsiųstas pranešimas apie atliktą momentinį mokėjimą.

P.S. kortelių skaitytuvai jau paseno. Pamiršk, ką žinojai apie Padangiukas, MB. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Atsiskaitant šiuo būdu Jums nereikia bankinės kortelės, o mums nereikia kortelių skaitytuvo, tam pakanka mobilaus telefono. Tobulėkime kartu!

PAVEDIMU

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą esančia SEB banke: LT30 7044 0600 0826 6189 bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti padangiukas.lt ir užsakymo numerį.

 

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ