Ką veikiame? Kokias paslaugas teikiame?

Padangų keitimas

Keičiame lengvųjų, visureigių ir sportinių automobilių padangas. Aktyviausias padangų keitimas yra vykdomas kelių eismo taisyklių numatyta tvarka. Nuo lapkričio 10 d. turi būti sumontuotos žieminės arba universalios padangos, nuo balandžio 1 d. – vasarinės arba universalios padangos.

Jūsų patogumui, darbo dienomis iš ryto automobilį galite palikti autoservise, mes pakeisime padangas tą pačią dieną ir Jus informuosime, kada galite atsiimti automobilį.

Padangų montavimas

Padangų montavimas yra didelės atsakomybės reikalaujantis darbas  – tai svarbi automobilio techninės priežiūros dalis, kuria atliekame ištisus metus. Blogai ant ratlankio sumontuota padanga gali sukelti avariją.

Ratų balansavimas

Balansuoti reikia ne tik naujai pirktas, bet ir jau naudotas padangas. Atliekame rato ypač tikslų balansavimą naudojant modernią įrangą ir tai užtikrina:
  • mažesnes kuro sąnaudas,
  • mažesnį padangų dėvėjimąsi,
  • mažesnę pakabos gedimų tikimybę,
  • tolygų važiavimą.

Padangų slėgį reikia tikrinti bent vieną kartą per mėnesį. Tinkamas slėgis – vienas svarbiausių dalykų. Jis nustatomas pagal automobilio arba padangų gamintojo rekomendacijas. 

Padangų remontas

Dažniausiai padangas sugadina į jas įsmigę vinys ar medvaržčiai. Tokių skylių užlopymas nebrangus ir padangos remontas yra nesudėtingas. Jeigu praduriamas padangos šonas, dažniausiai ją reikia keisti, nes taisymas sudėtingas. Žinoma, sutaisyti įmanoma, bet brangu. Todėl kartais to daryti neapsimoka.

Nemokamas panaudotų padangų surinkimas

Surenkame nereikalingas naudotas padangas, klientų, pasinaudojusių padangų keitimo paslaugomis. 

Ratlankių remontas

Jeigu ratlankis yra tik įbrėžtas, užkabinus šaligatvio bordiūrą ar kitą kliūtį, tuomet užteks kosmetinio remonto ir dažymo. Remontuojame plieninius, lietus ir kaltinius ratlankius. 

Ratlankių lyginimas

Ratlankių lyginimas – tai ratlankių pradinės formos gražinimas, geometrijos atstatymas. Jeigu ratlankis susidurs su kliūtimi ant kelio dangos ar kelio dangoje, ratlankis deformuosis, o tai pakeis ratlankio formą ir sukels vibracijas pakaboje, jaučiamas vaire ir visoje transporto priemonėje bei dažnai įtakos padangos sugadinimą. Tokiu atveju yra būtinas ratlankio lyginimas, geometrijos atstatymas arba jo pakeitimas, priklausomai nuo sugadinimo lygio. Lyginame lietus, kaltinius ir skardinius ratlankius. Tiksliai atstatome pradinę ratlankio formą, grąžinamos trūkstamos dalys, užtikrinamas ratų balansas.

Ratlankių virinimas

Ratlankius viriname argono aplinkoje.

Tepalų keitimas

Tepalų keitimas – tai vienas iš reguliarių darbų, kuriuos reikia atlikti eksploatuojant automobilį. Tiek pats tepalas, tiek tepalo filtras, oro ir salono filtrai – tai detalės kurias, reikia pakeisti kiekvienam automobiliui, nepaisant kokia jo markė ar modelis. Dažniausiai automobilio tepalus keisti reikia kas 10 000 tūkstančių kilometrų arba jeigu važinėjate ne daug – bent kartą per metus. Sintetinius variklio tepalus keisti reikia kas 15 000 – 30000 tūkstančių kilometrų.

Automobilių remontas

Jei lieka laisvo laiko, tai remontuojame ir automobilius.