Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

Prekių pristatymo į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje kaina 15 € (išskyrus Kuršių Neriją). Taip pat prekes iš autoserviso „Padangiukas” Kaune atsiimti galite patys (nemokamai), adresu: Islandijos pl. 99-210.

Pristatymo į Kuršių Neriją kaina yra 60 €.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS AUTOSERVISE „PADANGIUKAS” KAUNE

Pasirinkę prekių atsiėmimą „Padangiukas” autoservise, jas galite atsiimti mūsų autoservise, adresu: Islandijos pl. 99-210Kaunas.

Svarbu: autoservise „Padangiukas” nelaikome visų internete parduodamų prekių, todėl nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis pageidaujamų prekių autoservise galime neturėti. 

PRISTATYMO TERMINAI

Prekes dažniausiai pristatome per 12 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis.  Kaune, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną.

PREKES PRISTATYSIME JUMS PATOGIU LAIKU

Elektroninėje parduotuvėje www.padangiukas.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos. Didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai gali pasirinkti, kuriuo dienos metu bus pristatomos prekės: 8-14 val., 14 -18 val., nuo 18-22 val.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins tikslų prekių pristatymo laiką.

Užsakymo lape yra nurodomas prekės pristatymo laikotarpis. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu: [email protected] arba užpildyti kontaktų formą.

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę