Vredestein

Kompanija Vredestein didžiuojasi, kad šiandien yra viena iš seniausių pasaulyje padangų gamintojų, kurios sėkmės istorija prasidėjo daugiau nei 100 metų. Vredestein savo veiklą pradėjo kaip motociklų padangų gamintojas ir tik vėliau diversifikavo savo veiklą, pradėdama gaminti automobilių padangas ir žemės ūkio transporto padangas. Tai aukščiausios klasės padangų gamintoja Europoje puikiai išmananti, ko reikalauja rinka ir laikmetis. Nuo 2009 m. Vredestein priklauso Apollo Tyres Ltd. kompanijai.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Naujovės visada buvo ir yra pagrindinė Vredestein gamybos ir sėkmės koncepcija. Naujos kartos padangos kuriamos ir išbandomos tarptautiniame mokslinių tyrimų ir plėtros centre Enschede. Čia įdiegiamos ir naudojamos naujausios padangų gamybos technologijos bei užtikrinami glaudūs partnerystės ryšiai su automobilių gamintojais. 2016 m. atidarytas naujas biuras Frankfurte, Vokietijoje ir išplėstas padangų gamybos pajėgumas Vengrijoje.

Įkūrimo metai:  1909

Šalis: Nyderlandai

Klasė:  Vidutinės klasės padangos

Puslapis: vredestein.co.uk

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos sunkiajam ir žemės ūkio transportui, padangos motociklams.

Vredestein gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Ultrac Vorti + Wintrac Pro Quatrac Pro
2 Ultrac Wintrac Quatrac
3 Ultrac Vorti + SUV Comtrac 2 Winter+ Quatrac 5
4 Ultrac Satin Snowtrac 5 Comtrac 2 All Season +
5 Comtrac 2 Comtrac 2 Winter Comtrac 2 All Season
6 T-Trac 2 Wintrac Xtreme S Comtrac All season
7 Sportrac 5    
8 Sprint +    
9 Ultrac Vorti    
10 Ultrac SUV    
11 Ultrac Vorti R+    
12 Sprint Classic    

 

Rodoma 1–21 iš 307

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę