Sunny

Trumpai apie kompaniją. Sonny Tyres yra vienas iš sparčiai augančių padangų gamintojų Azijoje. Prekinis ženklas Sonny, kaip Zeta, Pace, Toledo, Maxtrek, Basoon, Kapsen, priklauso koncernui SD-International.

Kompanija sparčiai plečiasi, jau atidarytos atstovybės JK, Prancūzijoje, JAV, Argentinoje, Indijoje, JAE, Kinijoje. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su padangų rinkos lyderiais Bridgestone ir Goodyear. Produkcija eksportuojama į 75 pasaulio šalis. Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus ir verslo plėtrą. Sonny Tyres padangos sertifikuotos pagal DOT, ECE/S.

Įkūrimo metai/šalis: 2002/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Ingens a1.

Rodoma 1–21 iš 71

Ieškoti padangų