Sava

Sava – tai vienas iš europietiškų padangų gamintojų. Sava padangos gaminamos keliose Europos gamyklose, tačiau dauguma padangų vis dar gaminamos Slovėnijoje, kur sėkmingai sukurta šiuolaikiška gamybos bazė, besispecializuojanti aukštos kokybės vasarinių ir žieminių automobilių padangų gamyboje.

Kompanijos augimas ir plėtra tęsiasi, Sava kasmet pagamina apie 8 mln. padangų. Tai vienas iš didžiausių ir sėkmingiausių padangų gamintojų Centrinėje Europoje. Sava priklauso Goodyear Tire & Rubber koncernui.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sava gamybos įmonė Kranyje, Slovėnijoje yra viena iš pažangiausių padangų gamyklų Europoje. Ši įmonė gamina ne tik aukštos kokybės žiemines Sava padangas, tačiau ir Goodyear vidutinės bei aukščiausios klasės prekės ženklų gaminius, naudojant pažangias šiuolaikines technologijas.

Įkūrimo metai/šalis: 1920/Slovėnija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos sunkiajam transportui.

Sava gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Intensa UHP 2 Eskimo HP 2 All Weather
2 Intensa HP 2 Eskimo S3+  
3 Perfecta Eskimo Stud  
4 Intensa SUV 2 Eskimo Ice  
5 Trenta 2 Eskimo SUV 2  
6 Intensa HP 2 Eskimo LT  
7 Trenta 2    

Rodoma 1–21 iš 219

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę