Minerva

Trumpai apie kompaniją. Minerva prekinis ženklas turi puikią reputaciją, tarptautinį pripažinimą ir platų prekybos tinklą pasaulyje. Kompanija įkurta buvusio prabangių automobilių koncerno Minerva Automobiles, o produkcija verslo pradžioje buvo platinama per Continental Group prekybos tinklą. Šiandien Minerva prekinis ženklas yra vienas iš labiausiai žinomų pasaulyje kaip kokybiškų ir nebrangių padangos gamintojas.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Minerva kredo – padangų kokybė bei veiksmų ir sprendimų nuoseklumas. Padangos gaminamos iš gumos junginių ir medžiagų, mažai teršiančių aplinką. Šio prekinio ženklo produkcija gaminama gamyklose ir Europoje, ir Azijoje. Minerva pagamina virš 1,5 mln. padangų per metus ir eksportuoja jas į 70 pasaulio valstybių.

Įkūrimo metai/šalis: 1992/Belgija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: S110, F109, F209, Frostrack hp, S220, F105, F205, S210, Ecospeed a/t, Rf09, Ostrack uhp, As master, Sr1, F110, Frostrack uhp, Van master as, Eco stud, All season master, Radial f205, Emizero suv, Emi zero 4s, Eco stud suv, Ecospeed 2 suv, Van master all season, Master a/s, Emizero van, Eco stud lt,

Rodoma 1–21 iš 23

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę