Gislaved

Gislaved šūkis – bekompromisis padangų sukibimas su kelio danga. Kompanija buvo įsteigta Gislaved mieste, nuo kurio ir kilo pavadinimas. Jos įkūrėjai – du broliai Carl Gislow ir Wilhelm Gislow. Laikui bėgant, kompanija augo ir tapo gerai žinomu prekiniu ženklu šiaurinės Europos is skandinavų šalyse. 1927 m. prasidėjo sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su automobilių gamintoju Volvo AB. 1985 m. Gislaved nusipirko padangų gamintoją Viking Däck A/S Tyres.

Vėliau, 1987 m. Gislaved ir Viking kompanijos buvo apjungtos į vieną koncerną ir pavadintą Nivis Tyre AB. Nuo 1992 m. Nivis Tyre priklauso žymiai kompanijai Continental AG. Continental yra vienas iš pasaulinių padangų gamybos lyderių ir gamina padangas jau daugiau nei 140 m. Padangų gamintojo Gislaved vertybės – puikus padangų sukibimas nepriklausantis nuo oro sąlygų, važiavimo sauga ir vairavimo komfortas.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gislaved lyderio pozicija stiprinama nuolat plečiant kokybiškų padangų asortimentą, tobulinant lengvųjų automobilių, padidinto pravažumo visureigių ir mikroautobusų padangų modelių dizainus ir gamybą. Aukšta medžiagų ir padangų kokybė, legendinis patikimumas ir nuolatinės inovacijos pagal švediškas tradicijas užtikrina Gislaved vardui nepriekaištingą reputaciją.

Įkūrimo metai:  1893

Šalis: Švedija

Gamintojų grupė: Continental 

Klasė:  Biudžetinės klasės padangos

Puslapis: gislaved-tyres.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gislaved gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Ultra Speed 2 Euro Frost 6  
2 Com Speed Euro Frost Van  
3 Urban Speed Nord Frost 200  
4 Ultra Speed Soft Frost 200  

Rodoma 1–21 iš 347

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę