Dunlop

Dunlop kompanija yra vienas didžiausių ir žinomiausių padangų gamintojų pasaulyje. Ją įkūrė John Boyd Dunlop, kurio sūnui gydytojai patarė daugiau fiziškai judėti, ypač minti dviratį. Kad mažamečiui sūnui būtų patogiau ir paprasčiau važiuoti triračiu, John’ui toptelėjo mintis pagaminti padangas iš tvirtos drobės, sumaišytos ir sutvirtintos skysta guma bei užpildyta oru. Idėja pasiteisino, buvo užpatentuota ir taip prasidėjo Dunlop sėkmės istorija.

Verslui augant ir plečiantis, Dunlop ženklas priklausė skirtingoms kompanijoms visame pasaulyje – Goodyear Tire, Ruia Group, BTR Plc., Sumitomo Rubber Industries. Nuo 2014 m. gamintojas valdomas Goodyear Dunlop jungtine kompanija, kuri pavaldi Goodyear Tire & Rubber Company.

Dunlop vardas puikiai žinomas visame pasaulyje bei yra vienas iš aiškių lyderių sportinių padangų rinkoje. Kompanijoje dirba 73 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama virš 200 mln. padangų, platinamų 220 šalių Taip pat, ji yra daugelio svarbių moto ir auto sporto lenktynių rėmėja.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Dunlop buvo, yra ir bus padangų gamybos ir technologijų inovacijų lyderis. Jų sąrašas išties įspūdingas: Hydro-Paddle Technology™, Multi-Pitch Tread Design Technology™, Active Traction Sipe System™, Dunlop Self-Supporting Technology (DSST), Silicarbon Matrix™, Traction Web Technology™, Evaqua Grooves™, DuPont™, Kevlar™, Dimensional Stable Polyester™, 3S-Technology it kt. Inovacijų ir mokslinio potencialo dėka, Dunlop suderino padangoje tylų važiavimą, sportiškumą ir saugą.

Įkūrimo metai:  1889

Šalis: Anglija (JK)

Klasė:  Premium klasės padangos

Puslapis: dunloptires.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos.

Dunlop gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Sport Maxx RT 2 Winter Sport 5 Sport All Season
2 Sport BluResponse SP Winter Sport 3D Grandterk ST20
3 Sport Maxx RT SP Winter Sport 4D
4 Sport Maxx GT Winter Sport 5 SUV SP Sport-01 A/S
5 SP Sport Maxx RT 2 SUV Winter Response 2 Grandterk ST30
6 Street Response 2 Grandtrek Winter M3  
7 Econodrive SP Winter Response  
8 SP Sport Maxx RT 2 SUV SP Winter Sport M3  
9 Grandtrek AT5    
10 SP Sport Maxx TT    
11 Sport Classic    
12 SP Sport FastResponse    
13 SP Sport 01    
14 Sport 270    
15 SP QuattroMaxx    
16 Grandtrek AT20    
17 Sport Maxx Race 2    
18 Econodrive LT    
19 SP Sport 01A    

Rodoma 1–21 iš 705

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę