Aplus

Prekinis padangų ženklas Aplus priklauso kompanijai Shandong Haohua Tire Co., Ltd. Tai perspektyvus padangų gamintojas, greitai populiarėjantis pasaulinėje rinkoje ir plečiantis gamybos apimtis. Shandong Haohua Tire savo kredo apibūdina keturiais žodžiais – kompetencija, bendradarbiavimas, kruopštumas, inovacijos. Kompanija daug dėmesio ir lėšų skiria gamtosaugai ir aplinką tausojantiems gamybos sprendimams. Shandong Haohua Tire priklauso padangų prekiniai ženklai Lanvigator, Aplus, Compasal, Royal Black.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Aplus padangos yra puikios kokybės, turi mažai anglies dvideginio, atitinka aplinkosaugos reikalavimus, betriukšmės, saugios ir patikimos. Shandong Haohua Tire pasižymi pažangiomis padangų mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgomis, pažangiomis gamybos technologijomis, bandymo įranga ir specializuota technologija bei kvalifikuota kokybės kontrolės ir valdymo komanda. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, CCC, ECE, DOT, INMETRO ir GCC reikalavimus.

Įkūrimo metai: 2011

Šalis: Kinija

Priklauso kompanijai: Shandong Haohua Tire Co., Ltd.

Klasė:  Biudžetinės klasės padangos

Puslapis: aplustyres.eu

Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Aplus gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

 

 

Rodoma 1–21 iš 152

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę