Antares

Trumpai apie kompaniją. Antares Tires prekinis ženklas priklauso kompanijai Zhaoqing Junhong Co., Ltd., kuri yra dukterinė SD-International įmonė. Antares sparčiai plečiasi ir didina padangų gamybos apimtis ir eksportą į Azijos, Europos ir Š. Amerikos rinkas.

Kompanija per metus pagamina 7 mln. padangų vienetų, virš 20 skirtingų modelių. Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą. Antares šūkis – kokybė, vertė, našumas. Zhaoqing Junhong Co., Ltd. taip pat priklauso padangų prekiniai ženklai Sonny ir Maxtrek.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Zhaoqing Junhong Co., Ltd glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus ir verslo plėtrą.

Įkūrimo metai/šalis: 2006/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Smt a7, Ingens a1, Grip60 ice, Grip20, Majoris m5, Majoris r1, Grip 60 ice, Grip 20, Polymax 4s,

Rodoma 1–21 iš 149

Ieškoti padangų
Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę