Zeta

Biudžetinių padangų prekinis ženklas Zeta priklauso stambiam koncernui SD-International. Ši kompanija sparčiai plečiasi, jau atidarytos atstovybės Šanchajuje, JK, Argentinoje ir JAV. Produkcija eksportuojama į 75 pasaulio šalis.

Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su padangų rinkos lyderiais Bridgestone ir Goodyear. Šiam gamintojui taip pat priklauso padangų ženklai Zeta, Pace, Toledo, Maxtrek, Basoon, Kapsen, Sunny.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus, verslo plėtrą, investicijas ir patrauklią padangų kainą. Zeta padangos sertifikuotos pagal CCC, US DOT, ECE/S. Padangų kokybė nuolat tobulinama, užtikrinant vairavimo komfortą ir ilgaamžiškumą.

Įkūrimo metai:  2002

Šalis: Kinija

Klasė:  Ekonominės klasės padangos

Puslapis: zeta-tyres.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Alventi, Antarctica sport, Azura, Impero,

Ieškoti padangų
Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę