Paxaro

Trumpai apie kompaniją. Paxaro – tai ekonominių padangų prekinis ženklas, įregistruotas ES ir priklauso gigantui Continental Group. Šios padangos Europos šalyse platinamas per padangų distributorių kompaniją Handlopex S.A. Paxaro yra šiuolaikinių padangų prekinis vardas, sekantis rinkos tendencijas ir sukurtas patenkinti išrankių klientų poreikius ir lūkesčius už ypač patrauklią kainą.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Paxaro prekinio ženklo padangos Europos rinkai gaminamos Continental AG gamyklose. Gera kokybė, vairavimo saugumas ir nuosaiki kaina leidžia Paxaro sėkmingai konkuruoti su daugeliu žinomų pasaulinių padangų prekinių ženklų ir gamintojų.

Įkūrimo metai/šalis: 2014/ES

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Summer comfort, Summer 4×4, 4×4 summer, 4×4 winter, Summer van, Rapido, Rapido suv, Inverno, Winter 4×4, Inverno suv, Nverno suv, Winter van, Summer performance, Winter, Van winter.

Rodoma 1–21 iš 40

Ieškoti padangų
Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę