Kormoran

Prekinis padangų ženklas Kormoran priklauso kompanijai Stomil Olsztyn. Gumos gaminių gamintojas Stomil Olsztyn pardėjo savo veiklą 1935 m. Nuo 1959 m. pradėta nuolatinė padangų gamyba ir prekyba. Nuo 1974 m. gamintojas pradėjo glaudų bendradarbiavimą su stambiu JAV padangų koncernu BFGoodrich. 1994 m. Europos rinkai buvo pristatytas padangų prekinis ženklas Kormoran.

Nuo 1997 m. kompanija Stomil Olsztyn priklauso pasauliniam padangų gigantui Michelin. Kormoran padangos gaminamos Lenkijoje ir eksportuojamos į 32 Europos šalis. Michelin Group priklauso padangų prekiniai ženklai BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Michelin, Orium, Riken, Taurus, Uniroyal, Tigar Tyres, Strial, Sebring.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Puikios reputacijos, aukštos kokybės padangos už prieinamą kainą – tai unikalus Kormoran pasiūlymas padangų rinkos dalyviams ir vairuotojams. Inovacijų, pažangių technologijų, kokybiško naujos kartos protektoriaus ir gero sukibimo su kelio danga dėka, Kormoran padangos užtikrina puikias eksploatacines savybes visais metų laikais – ir karštą vasarą, ir speiguotą žiemą.

Įkūrimo metai: 1935 (1994)

Šalis: Lenkija, Vengrija, Rumunija

Gamintojų grupė: Michelin

Klasė:  Ekonominės klasės padangos

Puslapis: passenger-car.kormoran-tyres.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, autobusų padangos.

Kormoran gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 UHP Snow All Season
2 Road Performance Vanpro Winter ALL SEASON SUV
3 Summer SUV Snow SUV  
4   SnowPro B2  
5   Stud SUV  

Rodoma 1–21 iš 36

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę