GT Radial

GT Radial šūkis – patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.

Įkūrimo metai:  1951

Šalis: Singapūras

Klasė:  Vidutinės klasės padangos

Puslapis: gtradial.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.

GT Radial gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 FE2 WinterPro 2 MaxMiler AllSeason
2 MaxMiler Pro Champiro IcePro 3 4 Seasons
3 Savero SUV MaxMiler WT2  
4 FE1 City Champiro IcePro 3 SUV  
5 SportActive MaxMiler Ice  
6 Champiro FE1 Champiro WinterPro HP  
7 Kargomax ST-6000 Winterpro2 Sport  
8 Sportactive 2 Savero WT  
9 Kargomax ST-4000 Champiro IcePro SUV  
10 Champiro Eco Champiro IcePro  
11 SportActive SUV    
12 MaxMiler X    
13 FE2 SUV    
14 Savero HTPl    
15 SAVERO HT PLUS    
16 Adventuro M/T    

 

Rodoma 1–21 iš 286

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę