GITI

Padangų prekinis ženklas Giti priklauso kompanijai Giti Tire Corporation, kuri, savo ruožtu, pavaldi Giti Tire Group. Įmonė jau virš 60 metų sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, motociklams, lengviesiems sunkvežimiams, krovininiam ir komerciniam transportui.

Gamintojas sėkmingai eksportuoja savo produkciją į Europą, Š. Ameriką, P. Ameriką, Pietryčių Aziją, Afriką ir Vidurio Rytų valstybes, viso virš 130 pasaulio šalių. Pagal gamybos ir apyvartos apimtis, 2017 m. Giti Tire užėmė garbingą 11-ą vietą pasauliniame padangų gamintojų sąraše. Šiai kompanijai priklauso prekiniai ženklai Giti, GT Radial, Primewell, Runway ir Dextero.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Giti Tire Group valdo 8 modernias gamyklas, kurių bendros gamybos apimtys – 290 tūkst. vnt. padangų per parą bei 5 tyrimų ir technologijų vystymo centrus. Bendras darbuotojų skaičius – net 33 tūkst.

Kompanija Giti Tire yra įsipareigojusi laikytis sąžiningumo, verslo etikos bei skaidrumo, pilnai prisiimdama atsakomybę prieš akcininkus ir klientus. Ji nuolat auga ir plečiasi, gerbdama ir tausodama aplinką ir joje gyvenančius žmones. Nuolatinių inovacijų, gamybos kokybės ir progresyvių technologijų dėka, Giti pelnė daugelį garbingų apdovanojimų.

Įkūrimo metai:  1951

Šalis: Singapūras

Klasė:  Vidutinės klasės padangos

Puslapis: giti.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, dygliuotos padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, autobusų padangos, komercinės paskirties padangos, motociklų padangos.

Giti gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 GitiSport S1 Winter W2 Van All Season LA1
2 GitiContr 288 GitiWinter W1 All Season City
3 Synergy H2 Winter W2 SUV All Season AS1
4 GitiComfort T20    
5 Synergy E2    
6 Synergy H2 SUV    
7 GitiSport S2    
8 GitiSport S1 SUV    
9 GitiPremium H1 SUV    

 

Rodoma 1–21 iš 85

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę