Firestone

Kalbama, kad kompanijos įkūrėjas Harvey Firestone išrado ratą dar kartą, kadangi, įkurus Firestone, jis pakeitė mūsų važiavimo būdą ir reorganizavo padangų gamybą šalyje. Jo novatoriška dvasia ir pasišventimas nulėmė įmonės stiprias inovacijų tradicijas, sėkmingai gyvuojančias iki šiol. Jau nuo įkūrimo pradžios, Firestone suprato šio verslo perspektyvas ir plėtros galimybes padangų rinkoje ir greitai tapo produktų masinės gamybos pradininke JAV.

Firestone valdo dar vieną didelę korporaciją – Firestone Diversified Products. 1988 m. Firestone susijungė su koncernu Bridgstone Corporation Japan. Šiuo metu gamintojui dirba net 130 tūkst. darbuotojų, o padangos eksportuojamos į 130 šalių.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Firestone padangų pasirinkimas Jums užtikrina aukštą kokybę ir ilgą tarnavimo trukmę už palankią kainą. Padangos pagamintos naujausiomis technologijomis, kruopščiai testuojant protektoriaus raštus ir padangos karkasą. Firestone padangos yra ekonomiškos ir pasižymi puikiu vairavimo komfortu. Produkcija sertifikuota pagal ISO 9000 ir QS 9000.

Įkūrimo metai:  1900

Šalis: JAV

Klasė:  Vidutinės klasės padangos

Gamintojų grupė: Bridgestone

Puslapis: firestone.com

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, kartingų padangos, motociklų padangos.

Firestone gamintojo populiariausi modeliai, padangos rašto pavadinimai:

Eil. Nr. Vasarinės Žieminės Universalios
1 Roadhawk Winterhawk 4 MultiSeason 2
2 Multihawk 2 VanHawk 2 Winter VanHawk Multiseason
3 VanHawk 2 Winterhawk 3  
4 Firehawk SZ90 VanHawk Winter  
5 Destination HP    
6 TZ300    
7 Transforce    
8 TZ200    

Rodoma 1–21 iš 254

Ieškoti padangų
Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę