Delinte

Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Delinte priklauso kompanijai Sentaida Group Co. Ltd., kuri 2013 m. buvo perregistruota į Sentury Tire. Tai 50-oji pagal dydį padangų gamybos kompanija pasaulyje, dirbanti automobilių ir oro transporto padangų segmentuose. Sentury Tire komandos tikslas – tapti pasaulinės klasės padangų ženklu, orientuotu į sąžiningumą, naujoves, abipusiškai naudingą verslą, darbštumą ir harmoningą komandinį darbą.

Pagrindinė koncepcija – užtikrinti nuolatinę verslo plėtrą bei inovacijas, talentą ir puikius produktus bei naudingas paslaugas. Sentury Tire jau pagamina 18 mln. padangų per metus ir planuoja išplėsti gamybos apimtis iki 48 mln. 2020-2022 m. Padangos eksportuojamos į 150 pasaulio valstybių Š. Amerikoje, P. Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir Azijoje. Gamintojui priklauso prekiniai padangų ženklai Landsail ir Delinte.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Delinte – šiuolaikinio dizaino protektorius, pažangios sudėties guma ir medžiagos užtikrina padangų saugumą, stabilumą bei patvarumą kelyje. Delinte tikslas yra patenkinti vairuotojų lūkesčius, atliekant griežtą ir kruopščią kokybės kontrolę. Gamintojas Sentury Tire Co. Ltd. sertifikuotas pagal ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 4001, OHSAS 18001, CCC, DOT, R117, INMETRO ir GCC reikalavimus.

Įkūrimo metai/šalis: 2009/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, oro transporto padangos, orlaivių padangos, lėktuvų padangos.

Gamintojo gaminami modeliai: Dh2, Dv-2, D7, Wd1, Aw5 van, Aw5, Wd6, Dh7 suv, Winter wd42, Winter wd1,

Rodoma 1–21 iš 46

Ieškoti padangų
Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę