Ką reikia žinoti perkant ratlankius?

Pasirinkimas tarp aliumininių, kaltinių ir plieninių ratlankių yra vairuotojo asmeninis reikalas. Visi modeliai turi savo privalumų ir trūkumų, kiekvienas vairuotojas turi rinktis apsvarstęs tai, kas jam svarbiausia. Pigūs, brangesni ar sunkūs, lengvesni ir tvirti arba gražūs? Jeigu norite derinti pasirenkamus variantus, tuomet vasarą galite važinėti su puikiai atrodančiais aliuminio ratlankiais, o žiemą juos pakeisti atsparesniais plieniniais. Kaltiniai ratlankiai tiks Jums visų sezonų metu, bus lengvi automobiliui ir gražiai atrodys.

Aliuminiai, lengvo metalo ratlankiai

Lieti ratlankiai yra gaminami liejant aliuminį į specialią formą. Šių ratlankių gamyboje yra naudojamos kelios gaminimo technologijos. 

Kaltiniai ratlankiai

Kaltiniai ratlankiai yra aukštos klasės ratlankiai, kurie gaminami modeliuojant aliuminio bloką, veikiant itin aukštu   slėgiu. Šiuo būdu pagaminti ratlankiai yra didelio tankumo, todėl yra labai stiprūs ir lengvi.

Plieniniai (skardiniai) ratlankiai

Plieninis ratlankis, pagamintas iš valcuoto plieno. Plieniniai ratlankiai paprastai susidaro iš dviejų dalių: paties ratlankio ir rato disko arba ratų rakto. Dalys suvirinamos, kad karštis ir spaudimas nesugadintų siūlių.