Ekonominės ar biudžetinės klasės

Ekonominės klasės padangų gamintojai: “Sunfull”, „Debica“, „Federal“, „Achilles“, „Kenda“, „Kormoran“, „Nankang“, „Sava“ ir kt. Jos patenkina mažiau reiklių kokybei pirkėjų lūkesčius ir yra populiarios Lietuvoje. Dėl nedidelės kainos ir nedidelio reiklumo kokybei daugelis vairuotojų neatskiria, ar jų automobilis apautas „Premium“, ar ekonominės klasės padangomis, tad kam mokėti daugiau? Kita vertus, jų saugumas įvairiomis sąlygomis niekada nebus toks, koks „Premium“ gaminių.

Vidutinės klasės

Vidutinio lygmens padangos – „Nokian“, „Falken“, „Uniroyal“, „Toyo“, „Vredestein“, „Yokohama“, „Barum“ ir kt. Šie prekės ženklai dažnai priklauso vienam iš „Premium“ gamintojų ir yra ne tokie brangūs, tačiau ir nepriklausomuose testuose įvertinami ne taip gerai. Būtent vidutinės klasės padangos rekomenduojamos daugeliui aktyviai naudojamų senesnių automobilių – jos nėra tokios brangios, kaip „Premium“, bet ir nėra didelis kompromisas saugumo sąskaita, kaip kai kurios pačios pigiausios padangos.

"Premium" klasės

„Premium“ segmento padangų gamintojams galima priskirti „Continental“, „Goodyear“, „Michelin“, „Dunlop“, „Pirelli“ ir „Bridgestone“. Tai sprendžiama pagal gamintojo pasiūlą, kai savo gamoje jis turi itin kokybiškų tiek žieminių, tiek vasarinių padangų, ir jų padangos yra dažnai atnaujinamos bei kainuoja daug.

„Premium“ klasės padangomis labiausiai pasitiki automobilių gamintojai, todėl jos plačiausiai naudojamos gaminant ir surenkant naujus automobilius.