BRAVURIS 5HM

Vasarinės padangos lengviesiems automobiliams Barum, BRAVURIS 5HM

Ilgalaikis veikimas

Barum Bravuris 5HM (High Mileage) – itin patvarios vasarinės padangos, kurios garantuoja iki 15% ilgesnę ridą. Šiuolaikinis mišinys remiasi pagrindinės bendrovės Continental technologija . Šis modelis puikiai tiks miesto automobiliui, šeimos automobiliui ir visureigiui. Barum Bravuris 5HM padangos yra įvairių dydžių nuo 15 „iki 21”.

  • Optimalus sukibimas posūkiuose tiek šlapiu, tiek sausu keliu
  • Puikus sukibimas su sausa danga ir efektyvus stabdymas šlapiame kelyje.
  • Sumažėjusios degalų sąnaudos ir eksploatavimo išlaidos dėl 5% * mažesnio pasipriešinimo riedėjimui.

Atraskite kiekvienos naujos kelionės džiaugsmą

Inovatyvus „High Mileage“ gumos mišinys su technologija? polimeras? užtikrina aukštą atsparumo dilimui lygį. Centrinės briaunos konstrukcija su optimizuotais skersiniais grioveliais ir lakštais garantuoja mažą pasipriešinimą riedėjimui.

Subalansuota šonkaulių padėtis optimizuoja jėgų pasiskirstymą, kad būtų išlaikytas tolygus slėgis ant paviršiaus, o tai padeda išvengti netaisyklingo nusidėvėjimo ir užtikrina tikrai išskirtinę, ilgalaikę ridą!

Uždaryti protektoriaus blokai iš abiejų pusių ir patentuota fiksavimo angų konstrukcija pagerina protektoriaus standumą, o tai lemia precedento neturintį automobilio sukibimą ir valdymą net važiuojant dideliu greičiu.

Patobulinti, labai lankstūs ir atsparūs temperatūrai mišinio komponentai žymiai sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Protektoriaus raštas buvo optimizuotas, kad būtų sumažinta deformacija ir būtų išvengta šilumos kaupimosi. Mažesnė trintis reiškia mažesnes degalų sąnaudas.

Priklausomai nuo dydžio, Barum Bravuris 5 padangos turi du protektoriaus variantus: trigubą arba keturvietį centrinį briauną.

Garantija: 5 metai nuo pagaminimo datos

Gamintojo aprašymas: Barum yra labai populiarus ekonominės klasės padangų ženklas, skirtas Vidurio Europos vairuotojams, kad nepaisant vyraujančių oro sąlygų jos galėtų efektyviai judėti keliuose. Šį prekės ženklą renkasi ramaus vairavimo stiliaus vairuotojai, daugiausia važinėjantys miesto dviračiu ar trumpomis kelionėmis. Barum gamina patvarias padangas, užtikrinančias maksimalų saugumą savo klasėje. Barum padangos yra tvirtos, o kartu patrauklios ir vidutinio vairuotojo piniginei.

Barum yra Čekijos kilmės padangų prekės ženklas. Barum padangų istorija prasideda 1932 metais, kai garsusis Bata batų fabrikas, ieškodamas naujų gamybos sričių, pradėjo gaminti padangas. 1945 metais trys pirmaujančios Čekoslovakijos padangų įmonės (Bata, Rubena, Mitas) susijungė ir sudaro naują valstybinę įmonę Barum, o Batų šeima netenka įmonės kontrolės.

1992 metais bendrovė pasirašė sutartį su koncernu Continental, pagal kurią 1993 metais Barum prekės ženklas tapo koncerno dalimi, o nauja įmonė Barum Continental sro turėjo ambiciją tapti didžiausia padangų gamintoja Europoje. Nuo to laiko pagamintų padangų skaičius (6 mln. vnt.) dinamiškai augo – 2002 metais jau buvo 15 mln. vienetų, o 2018 metais – virš 21 mln. Otrokovice gamykla yra viena moderniausių padangų gamyklų Europoje.

Rodoma 1–21 iš 124

Ieškoti padangų
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę