DeWalt

DeWALT yra pirmaujanti pramoninių elektrinių įrankių gamintoja, turinti daugiau nei 300 elektrinių įrankių ir įrangos gaminių bei 800 elektrinių įrankių priedų.
DeWALT – amerikietiški profesionalūs įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker – vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.
1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWALT tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.
Reaguodama į rinkos pokyčius, DeWALT augo, plėtė savo asortimentą, todėl gali pasiūlyti įrankius tiek profesionalams, tiek patogiam buitiniam naudojimui. DeWALT įrankiai garantuoja saugumą, puikius darbo rezultatus, komfortiškumą ir ilgaamžiškumą.
www.padangiukas.lt yra DeWALT įrankių mažmeninis prekybininkas Lietuvoje su ilgamete patirtimi, todėl Jums gali pasiūlyti itin platų DeWALT asortimentą, o esant poreikiui užsakyti prekes tiesiai iš gamintojų.
DeWALT įrankiams suteikiame 3 metų garantiją. Mūsų fizinė prekių atsiėmimo vieta yra Kaune, Islandijos pl. 99. Internetinės parduotuvės tel.: 862018880
DeWalt įrankiai ir jų priedai: https://padangiukas.lt/gamintojas/dewalt/

https://www.dewalt.com/

Produktų nerasta.

Pagal gamintoją
Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę